Masraff

Finans Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,1 MB
  • Version 1.2.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Masraff
Yapmış olduğunuz tüm finansal işleri takip etmek için Masraff mobil uygulamasının akıllı sistemini değerlendirin.

Finans uygulamaları arasında yer alan Masraff mobil uygulamasını Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tablete ücret ödemeden indirerek sorunsuz bir şekilde kullanın. Masraff uygulamasının geliştirilme amacı, şirket ya bireysel gelir gider dengesini takip altında tutarak finansal anlamda daha kaliteli yaşamanızı sağlamak. 

İş yeri için kullandığınız taktirde çalışanlarınızın harcamaları girip girmediğini takip etmek yerine Masraff'ı kullanarak çok daha sistemli bir takip gerçekleştirebilirsiniz. Harcamaları takip ederek finansal durumunuzu çok daha üst düzeylere çıkarmak oldukça kolay olacaktır. Uygulamanın kullanış mantığı oldukça basittir. 

Manüel olarak giriş yapmanıza gerek duymayan Masraff'a fiş bilgilerini taratmanız yeterli olacaktır. Kullanıcıların girmesine gerek kalmadan direk fiş bilgilerini kontrol edebilirsiniz. Şirketin masraf politikalarını göz önünde bulundurarak girilen masrafları otomatik yönetici onayına gönderir. Yönetici ise masrafları mobilden kolayca onaylar. 

Dijital muhasebe sistemi oluşturarak aylık gelir gider durumunuzu takip edin. Gereksiz harcamalarınızı görerek gelecek ay tasarruf yapmanın kolay yolunu keşfedebilirsiniz. Bu da size kazanç sağlayacak en önemli unsurdur. Uygulama içerisine girmiş olduğunuz masraflar muhasebeye zamanında ve hatasız ulaştırır. Onaylanan masrafları muhasebenin kontrolü için hazır hale getirir. Gerçek zamanlı raporlar ile şirket harcamalarını anlık takip etmenizi sağlar.

Masraff indir